piątek, 11 listopada 2011

Niemcy plują na polski mundur!!!

Nie pisałem po powrocie z Ukrainy, bo obowiązki zawodowe spowodowały, że zaczęło mi brakować czasu na proste rozrywki dnia codziennego, jak czytanie źródeł. Niestety frustracja sytuacją w kraju spowodowała, że złapałem za klawiaturę.
 Otóż proszę sobie wyobrazić, że w środku polskiej stolicy w polski Dzień Niepodległości, opluto polskich żołnierzy. Zrobiła to gromadka rzekomych "antyfaszystów" z niemieckiego odłamu tzw. Antify (czymkolwiek by to nie było). Nie minęło jeszcze 75 lat od czasów, gdy we wrześniu 1939 roku dziadkowie tych kolesi pluli na mundury polskich żołnierzy! I proszę mi nie mówić, że to rekonstruktorzy, bo studenci WATu są żołnierzami!

A co na to polska (rzekomo) policja? Każe zmienić trasę przemarszu nie tylko grup rekonstrukcyjnych, ale też kompanii reprezentacyjnej WP!!!! Czy ja jeszcze żyję w niepodległym kraju? Przepraszam za wrzucanie na ten blog tematów bieżących, ale nie zdzierżyłem.

1 komentarz:

  1. Doprawdy trudno jest pogodzić się z tym jak czasem pozwalamy sobie, na to żeby nas obrażano. Zadziwiające jest , że przecież już kilka dni temu można było przeczytać w necie o przygotowaniach niemieckich do polskiej uroczystości, a mimo to nie udało się naszej pseudopolicji wyeliminować tych ludzi. Dla mnie to skandal.

    OdpowiedzUsuń